SERVIS-EDILKAMIN SR - kontakt:

038 7600180 p.J.Chríbik

(platí pre výr. EDILKAMIN

zakúp. v ob.sieti TUMA)

...

...

Biomasa výrobca peliet

mačka vo vreci

UPOZORNENIE!
pre SR a CZ platia štandardné cenníky pre dovoz výrobkov od výrobcu Edilkamin z Itálie. Na Slovensku je zároveň zabezpečený servis pre tieto spotrebiče, ktorý v prípade výpadku spotrebiča pricestuje k Vám a odstráni vzniknutú závadu. ND a servisné práce pre záručný servis hradí firma Edilkamin.
FIRMA „STAVBA ..“ je e-schop, pre ktorý je priorita "predať" ˇ, bez ohľadu na následky. Prevádzkovateľ nedodržuje cenníky „EDILKAMIN“ nakupuje cez centrálu v Londýne tovar bez dane a predáva
s minimálnym ziskom cez špedičné strediská . Tovar neuvidíte iba si ho prídete vyzdvihnúť na špedícii, nakupujete vlastne mačku vo vreci, vyplatíte dostanete sľúbenú zákonnú záruku dva roky a staráte sa čo ďalej. Ak chcete môžete sa ísť pozrieť na tovar do Hodonína (CZ) avšak je viac než isté že ho tam vôbec neuvidíte nakoľko tovar ide cez logistické strediská priamo od výrobcu, prekladá sa cez špedície. Je objednaný na základe Vašej objednávky z výroby , takže anglická firma organizuje vzdialený internetový obchod. Všetky riziká z pohľadu garancie a servisu znáša zákazník.

Doporučujeme naším zákazníkom aby nepodľahli atraktívnej ponuke nakoľko každý spotrebič vyžaduje i dlhodobý servis. "Tento servis"- v preklade -  v praxi znamená že zákazník pri poruche si môže naložiť kachle alebo vložku či pec a cestovať s ňou k výrobcovi.

Ale prečo nie veď pri nákupe ušetril. To platí pre všetky výrobky - nielen EDILKAMIN !!!